Centrum pomocy | fansi.pl

Strona główna

Centrum pomocy

Centrum pomocy

Zwroty i reklamacje

Czy mam możliwość zwrotu produktu fansi Kolekcji?
Tak, masz możliwość zwrotu swojego zamówienia w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

1. Aby zwrócić produkt z fansi Kolekcji, napisz do nas na adres info@fansi.pl. i podaj numer zamówienia oraz produkty, które chcesz zwrócić.

2. Zapakuj wszystkie zwracane produkty. Na wierzchu przesyłki napisz również numer zamówienia.

3. Następnie odeślij zaznaczone produkty na swój koszt na poniższy adres:
Fansi sp. z o.o.
Noakowskiego 16/41,
00-661 Warszawa
Polska
Adres ten znajdziesz również w mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Po otrzymaniu przez nas zwracanego produktu, zwrot zmieni status na przyjęty, a Ty zostaniesz o tym poinformowany/a mailowo. Zwrot środków następuje w przeciągu 14 dni po przyjęciu zwrotu. Środki są zwracane na konto, z którego dokonano zakupu. Jeśli nie otrzymasz zwrotu środków w tym terminie, napisz do nas na info@fansi.pl.
Czy jest możliwość wymiany produktu na np. inny rozmiar?
Niestety nie realizujemy w fansi wymiany. Jeżeli chcesz wymienić produkt na inny rozmiar lub kolor, zwróć go w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia i zamów ponownie, tym razem w interesującym Cię rozmiarze lub kolorze.
Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?
Zwrot środków następuje w przeciągu 14 dni po otrzymaniu przez nas zwracanego produktu. Środki są zwracane na konto, z którego dokonano zakupu. Jeśli nie otrzymasz zwrotu środków w tym terminie, napisz do nas na info@fansi.pl.
Czy mogę zmienić numer konta, na który dostanę zwrot pieniędzy?
Nie, środki są zwracane na konto, z którego dokonano zakupu i nie ma możliwości jego zmiany.
Czy mam możliwość reklamacji produktów na fansi?
Tak, jeżeli zakupione produkty są niezgodne z opisem lub nie jesteś z nich usatysfakcjonowany/a, masz prawo je reklamować w terminie do 14 dni od daty otrzymania zamówienia. W tym celu napisz do nas adres info@fansi.pl i wyjaśnij zaistniałą sytuację, wraz z numerem zamówienia oraz numerem konta bankowego, z którego opłacone było zamówienie.